Kontakt

AGA-MED Dla Zdrowia
Rynek 24
55-200 Oława

Tel.: 713015332

Producenci

Ukąszenia owadów, borelioza, kleszcze

Wiosną, latem, a także wczesną jesienią ryzyko ukąszenia owadów jest bardzo wysokie. O ile w większości przypadków nie jest to groźne dla naszego zdrowia, czasem pojedyncze ukąszenie może spowodować wywołanie chorób i różnych dolegliwości. Tak dzieje się m.in. w przypadku ugryzienia kleszcza.

Borelioza, czyli wieloukładowa choroba przenoszona przez te pajęczaki, może dawać różne objawy. Planując aktywny czas na łonie natury można wdrożyć profilaktyczne działania, które zminimalizują ryzyko zakażenia odkleszczową chorobą. W naszym sklepie znajdą Państwo suplementy diety oraz ziołowe herbaty, które w razie zakażenia boreliozą mogą złagodzić objawy oraz uchronić przed najcięższym przebiegiem.

Suplementy diety oraz herbaty dostępne w naszym sklepie bazują na naturalnych składnikach. Preparat z korzeniem szczecia polecany jest osobom, które są w sposób bezpośredni narażone na kontakt z owadami, w tym z kleszczami. W ramach profilaktyki można także stosować napary z czystka, który wykazuje prolecznicze właściwości i wspiera układ odpornościowy. W naszym sklepie można też zakupić olejek wrotyczowy, który działa odstraszająco na kleszcze, komary i muchy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl