Kontakt

AGA-MED Dla Zdrowia
Rynek 24
55-200 Oława

Tel.: 713015332

Producenci

#EKOpaczka

 

Nasze codzienne wybory mają ogromny wpływ nie tylko na nas samych, ale również na środowisko, kondycję planety i żyjących na niej zwierząt. Segregacja i recykling to jedne z podstawowych metod ochrony środowiska naturalnego. Odpady to nasz wspólny problem, a dzięki większemu zaangażowaniu w segregację i recykling możemy zminimalizować i przyczynić się do oczyszczania naszej planety.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze paczki mogą wydawać się "brzydkie", lecz ochrona środowiska jest nam bardzo bliska i czujemy się zobowiązani, chociaż w tak minimalnym stopniu, do polepszenia kondycji naszej planety.

 

Czy wiesz, że...?

• Segregując papier i tekturę, przyczyniamy się do ratowania lasów przed wycinką? Jedna tona zgromadzonej makulatury dostarcza tyle surowca, co 17 drzew. Z surowca pozyskiwanego w wyniku recyklingu makulatury produkowane są kartony, teczki, zeszyty szkolne itd.

• Recykling jednej zaledwie torby z plastiku pozwala na zaoszczędzenie energii umożliwiającej świecenie żarówki (60W) przez mniej więcej 10 minut.

 

Poprzez wykorzystanie kartonów od naszych dostawców do pakowania Państwa zamówień dajemy im drugie życie i minimalizujemy generowanie dodatkowych śmieci, a kupowane przez nas materiały do pakowania w pełni podlegają pod recykling.

Jeśli otrzymają Państwo od nas paczkę z foliowym wypełnieniem – gwarantujemy, iż tego nie zakupiliśmy tylko ponownie wykorzystujemy materiały otrzymane wcześniej.

Polega to na tym, że do pakowania paczek wykorzystujemy również materiały, w których dostaliśmy zamówienia od dostawców. Nie chcąc tworzyć dodatkowych śmieci, wykorzystujemy je do ponownych wysyłek.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium