Kontakt

AGA-MED Dla Zdrowia
Rynek 24
55-200 Oława

Tel.: 713015332

Producenci

O firmie

Firma AGA-MED powstała 2004 r. Oferujemy Państwu konsultacje u uznanych specjalistów w dziedzinie nauk medycznych, takich jak ortopedia, chirurgia, neurologia i innych. 

Indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta gwarantuje Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. To właśnie holistyczne podejście rozpatruje człowieka całościowo. Każda choroba jest skutkiem jakiegoś procesu i aby pomóc kompleksowo szukamy prawdziwej przyczyny danego problemu, który najczęściej jest natury mentalno–emocjonalnej. Połączenie medycyny akademickiej z innymi komplementarnymi terapiami holistycznymi i zdrowym żywieniem, ma na celu jak najskuteczniej Państwu pomóc.

W związku z powyższym, na przestrzeni lat poszerzyliśmy ofertę o poradnie specjalistyczne, gabinet medycyny estetycznej, dział fizjoterapii i rehabilitacji, wypożyczalnię sprzętu ortopedyczno–rehabilitacyjnego oraz sieć sklepów zielarsko–medycznych. Sklepy zostały stworzone dla osób chcących skorzystać z naszej bogatej oferty oraz dla tych, którzy chcieliby zasięgnąć opinii specjalistów w zakresie ziołolecznictwa. Sieć naszych sklepów prowadzona jest przez wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na każde dręczące Państwa pytania, które prosimy kierować na wymieniony adres e-mail lub jeden z numerów kontaktowych zamieszczonych na stronie. 

Oferujemy naturalne preparaty: suplementy diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych oraz kosmetyki. 
Umożliwiamy naszym klientom  wybór produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dlatego wciąż wzbogacamy naszą ofertę o nowe preparaty, odpowiadając w ten sposób na rosnące zainteresowania naszych klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.

Ściśle współpracujemy z wieloma firmami, między innymi: Himalaya, Herbapol czy EkaMedica.
Owocna współpraca z wyżej wymienionymi producentami pozwala nam zaoferować Państwu produkty po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli chcecie Państwo zachować zdrowie i witalność serdecznie zapraszamy na zakupy do naszych sklepów.

 

Agnieszka Ostrowska-Nabiałczyk
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl