Kontakt

AGA-MED Dla Zdrowia
Rynek 24
55-200 Oława

Tel.: 713015332

Producenci

ICB PHARMA KICK TICK Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 8,95 zł 8.95
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Opis

Kick the Tick przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy jest używany do udzielenia pierwszej pomocy w przypadkach zaatakowania przez kleszcze. Kształt przyrządu dopasowany jest do budowy kleszcza, co umożliwia sprawne i samodzielne usunięcie żerującego pasożyta. Zastosowanie przyrządu ogranicza możliwość transmisji czynników zakaźnych podczas wykonywania zabiegu usunięcia kleszcza.
 
Stosowanie:  Przy pomocy odpowiednio dobranej końcówki przyrządu do usuwania kleszczy należy mocno uchwycić przyczepionego kleszcza jak najbliżej powierzchni skóry. Zdecydowanym ruchem ku górze wyciągnąć kleszcza. Sprawdzić, czy w miejscu wkłucia nie pozostały jeszcze fragmenty ciała kleszcza. Zdezynfekować miejsce po usunięcia kleszcza. Dokonać utylizacji usuniętego kleszcza lub umieścić w probówce w celu wykonania badań laboratoryjnych. Po użyciu przyrządu należy go zdezynfekować oraz dokładnie umyć ręce lub zdezynfekować.
 
Uwagi:  Wyrób stosować zgodnie z przeznaczeniem, przestrzegając instrukcji używania. W przypadku stosowania wyrobu u dzieci zabieg należy przeprowadzić pod kontrolą osoby dorosłej. Po użyciu wyrób należy zdezynfekować. Nie używać wyrobu w przypadku jego uszkodzenia. Zachować ostrożność. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania. Wyrób przeznaczony do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium